Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Używane części samochodowe.

O ekonomicznym aspekcie, iż lepiej kupować używane części samochodowe nie trzeba nikogo przekonywać. Wiadomo bowiem, że używana część może być kilkukrotnie, a nawet kilkunastokrotnie tańsza od tej nowej ze sklepu. Oczywiście, istnieją opinie, że jednak nowe to nowe i będzie niezawodne, „na dłużej”, a z używanymi rzeczami to nigdy nie ma pewności. Nic jednak bardziej mylnego. Wszystkie części z demontażu aut są rzetelnie sprawdzane i tylko te sprawne dopuszczane są do sprzedaży.

Kolejnym „za” za kupnem używanych części samochodowych jest ich oryginalność. Niestety na rynku masowo pojawiły się tańsze i niestety często gorszej jakości zamienniki części do samochodów. Klienci wolą kupić nową, nieoryginalną i niestety gorszej jakości część aniżeli tą droższą wyprodukowaną przez producenta samochodu (Opel, Mercedes, Volkswagen, Toyota, Honda, Citroen itp.). A przecież wcale nie trzeba przepłacać. Wystarczy skontaktować się punktem zajmującym się sprzedażą używanych, ale oryginalnych części do aut, by w ten sposób mieć pewność, że kupi się tą odpowiednią, zalecaną przez producenta, i to w dodatku w dobrej cenie. Warto też wspomnieć, że znaczna część zakładów mechaniki pojazdowej nie chce montować nieoryginalnych części, by w ten sposób uniknąć ewentualnych reklamacji ze strony klienta. Większość z takich warsztatów ma nawet na stanie magazynowym swój składzik z oryginalnymi częściami samochodowymi.

Ostatnim „za” jest też czynnik ekologiczny. Pamiętajmy o tym, że wykorzystując ponownie jakąś część samochodową nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale także oszczędzamy nasze wspólne środowisko naturalne. Dając np. ”drugie życie” zderzakowi, ograniczamy produkcję następnego, nowego i tym samym ograniczamy spalanie Co2 i zanieczyszczenie środowiska.

 

Zgodnie z powyższym, a to tylko podstawowe 3 aspekty przemawiające za kupnem używanych części samochodowych zdecydowanie warto takie części kupować. Nie trzeba się obawiać stereotypowych opinii, że nowe i droższe jest lepsze. Dziś na rynku konkurencja narzuca, by każdy sprzedawany towar był sprawny, oryginalny i wysokiej jakości, nie ma więc obawy przed tym, że używana część posłuży krócej. Zachęcamy zatem do zakupu oryginalnych, używanych części do Opel, Mercedes, Volkswagen, Toyota, Honda, Citroen itp

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Copyright 20013 © www.mat-auto.pl
Wykonanie i pozycjonowanie © www.Fabryka-Stron.eu     Projekt graficzny © M. Drogosz

 
Sklep internetowy od home.pl